Amphenol Industrial MS3101A28-8P-RES
MS3101A28-8P-RES picture photo
Mfg. Part Number
MS3101A28-8P-RES
Brief Description
ER 12C 10#16 2#12 PIN RECP
Datasheet Download
MS3101A28-8P-RES.pdf
Availability of MS3101A28-8P-RES
QUANTITY
MS3101A28-8P-RES Order Process
Ship out your order
Specifications of MS3101A28-8P-RES
Internal Part NumberEIS-MS3101A28-8P-RES
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MS3101A28-8P-RES
Related LinksMS3101A2, MS3101A28-8P-RES Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
MS3101A28-8P-RES Details Description
Related parts for MS3101A28-8P-RES
FUSE 2A 250V HI SPEED FERRULE datasheet.pdf
CONN EDGECARD 80POS .100 EXTEND datasheet.pdf
MOSFET N-CH 30V 1.5A SOT-23 datasheet.pdf
FUSE GLASS 30A 32VAC 3AB 3AG datasheet.pdf
FIXED IND 100UH 380MA 1.65 OHM datasheet.pdf
CONVERT DC/DC 270VIN 24VOUT 100W datasheet.pdf
FIXED IND 3.3UH 195MA 1.5 OHM TH datasheet.pdf