Amphenol Industrial MS3102C20-2S
MS3102C20-2S picture photo
Mfg. Part Number
MS3102C20-2S
Brief Description
ER 1C 1#0 SKT RECP BOX
Datasheet Download
MS3102C20-2S.pdf
Availability of MS3102C20-2S
QUANTITY
MS3102C20-2S Order Process
Ship out your order
Specifications of MS3102C20-2S
Internal Part NumberEIS-MS3102C20-2S
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MS3102C20-2S
Related LinksMS3102, MS3102C20-2S Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
MS3102C20-2S Details Description
Related parts for MS3102C20-2S
INPUT MODULE DC 20MA datasheet.pdf
IC BUFF DL SCHMIT TRIG SOT23-6 datasheet.pdf
TRIAC SENS GATE 800V 1A TO92-3 datasheet.pdf
TVS DIODE 162VWM 287VC 1.5KE datasheet.pdf
RES 237 OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
BLACK LOOP datasheet.pdf
CONN EDGECARD 20POS .125" datasheet.pdf
D-Sub Connector Receptacle, Female Sockets 37 Position Through Hole Solder datasheet.pdf
FIXED IND 2.2UH 4.3A 49.5 MOHM datasheet.pdf
FIXED IND 2.2NH 250MA 400 MOHM datasheet.pdf