Amphenol Industrial MS3106A28-15SW
MS3106A28-15SW picture photo
Mfg. Part Number
MS3106A28-15SW
Brief Description
AB 35C 35#16 SKT PLUG
Datasheet Download
MS3106A28-15SW.pdf
Availability of MS3106A28-15SW
QUANTITY
MS3106A28-15SW Order Process
Ship out your order
Specifications of MS3106A28-15SW
Internal Part NumberEIS-MS3106A28-15SW
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MS3106A28-15SW
Related LinksMS3106A, MS3106A28-15SW Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
MS3106A28-15SW Details Description
Related parts for MS3106A28-15SW
RES SMD 10.7OHM 0.25% 1/16W 0402 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 70POS .100 EXTEND datasheet.pdf
CONN EDGECARD 20POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
IC LPDDR SDRAM 2GBIT 152BGA datasheet.pdf
CONN HSG WALL MNT RCPT 2POS datasheet.pdf
FAN AXIAL 50X20MM 24VDC WIRE datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 250W datasheet.pdf
CAP ALUM 470UF 20% 10V RADIAL datasheet.pdf
2-AXIS ACCELERATION SENSOR GS2 datasheet.pdf
HSI NARROW datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 15POS PIN datasheet.pdf