Amphenol Industrial MS3106A28-21S W/P CAP
MS3106A28-21S W/P CAP picture photo
Mfg. Part Number
MS3106A28-21S W/P CAP
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
MS3106A28-21S
Datasheet Download
MS3106A28-21S W/P CAP.pdf
Availability of MS3106A28-21S W/P CAP
QUANTITY
MS3106A28-21S W/P CAP Order Process
Ship out your order
Specifications of MS3106A28-21S W/P CAP
Internal Part NumberEIS-MS3106A28-21S W/P CAP
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MS3106A28-21S W/P CAP
Related LinksMS3106A28-, MS3106A28-21S W/P CAP Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
MS3106A28-21S W/P CAP Details Description
Related parts for MS3106A28-21S W/P CAP
096 EURO TYPE R PIN AP ASSY datasheet.pdf
RES SMD 2.8M OHM 1% 3/4W 2010 datasheet.pdf
CONN HEADER 50POS 2MM STR DL PCB datasheet.pdf
IMPACT RAM 3X10 GL OPENSN datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 10V 150W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 50W datasheet.pdf
RES 97.6 OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
CONN PLUG 12POS STRGHT W/PINS datasheet.pdf
RES SMD 60.4K OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf