Amphenol Industrial MS3106A28-3SW
MS3106A28-3SW picture photo
Mfg. Part Number
MS3106A28-3SW
Brief Description
AB 3C 3#8 SKT PLUG
Datasheet Download
MS3106A28-3SW.pdf
Availability of MS3106A28-3SW
QUANTITY
MS3106A28-3SW Order Process
Ship out your order
Specifications of MS3106A28-3SW
Internal Part NumberEIS-MS3106A28-3SW
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MS3106A28-3SW
Related LinksMS3106, MS3106A28-3SW Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
MS3106A28-3SW Details Description
Related parts for MS3106A28-3SW
CAP TANT 330UF 16V 20% 2824 datasheet.pdf
CAP CER 10UF 25V Y5V RADIAL datasheet.pdf
RES 5.11K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE SP3T 5A 120V datasheet.pdf
CONN HDR 34POS 2.54MM T/H datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 150W datasheet.pdf
FIXED IND 330UH 136MA 10.9 OHM datasheet.pdf
BOX STEEL GRAY 8"L X 6"W datasheet.pdf
SCR 1000V 135A TO-94 datasheet.pdf
RES SMD 2K OHM 5% 1/4W 1206 datasheet.pdf