Amphenol Industrial MS3106A28-51P-RES
MS3106A28-51P-RES picture photo
Mfg. Part Number
MS3106A28-51P-RES
Brief Description
ER 12C 12#12 PIN PLUG
Datasheet Download
MS3106A28-51P-RES.pdf
Availability of MS3106A28-51P-RES
QUANTITY
MS3106A28-51P-RES Order Process
Ship out your order
Specifications of MS3106A28-51P-RES
Internal Part NumberEIS-MS3106A28-51P-RES
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MS3106A28-51P-RES
Related LinksMS3106A2, MS3106A28-51P-RES Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
MS3106A28-51P-RES Details Description
Related parts for MS3106A28-51P-RES
CONN HSG RCPT 12POS WALL MNT SKT datasheet.pdf
IC 12-BIT QUAD GP D/A 28-SOIC datasheet.pdf
FUSE GLASS 6A 32VAC/VDC 3AB 3AG datasheet.pdf
CAP CER 3300PF 100V Y5P RADIAL datasheet.pdf
CAP CER 1UF 6.3V X6S 0402 datasheet.pdf
CIR BRKR THRM 6A 240VAC 28VDC datasheet.pdf
CAP FILM 1UF 10% 630VDC AXIAL datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 15 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf