Amphenol Industrial MS3106B20-18PY
MS3106B20-18PY picture photo
Mfg. Part Number
MS3106B20-18PY
Brief Description
AB 9C 6#16,3#12 PIN PLUG
Datasheet Download
MS3106B20-18PY.pdf
Availability of MS3106B20-18PY
QUANTITY
MS3106B20-18PY Order Process
Ship out your order
Specifications of MS3106B20-18PY
Internal Part NumberEIS-MS3106B20-18PY
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MS3106B20-18PY
Related LinksMS3106B, MS3106B20-18PY Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
MS3106B20-18PY Details Description
Related parts for MS3106B20-18PY
CAP ALUM 82UF 20% 400V SNAP datasheet.pdf
RELAY GENERAL PURPOSE DPDT 1A 9V datasheet.pdf
IC COMPARATOR DUAL MCRPWR 8-SOIC datasheet.pdf
FUSE 17.5A 600V FAST CLASS J datasheet.pdf
FIXED IND 68UH 730MA 545 MOHM datasheet.pdf
CAP FILM 0.012UF 5% 16VDC 1206 datasheet.pdf
Connector Receptacle, Bottom Entry 2 Position 0.200" (5.08mm) Tin Through Hole datasheet.pdf
MOSFET 2N-CH 20V 4.5A 6DFN datasheet.pdf
RES 14.7K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
YOKE CLAMP SCREW CONN GREY datasheet.pdf
CONN BNC JACK R/A 75 OHM SOLDER datasheet.pdf
30UF 500V 25.4X41.275 85C AXI datasheet.pdf