Amphenol Industrial MS3108A20-8P-RES
MS3108A20-8P-RES picture photo
Mfg. Part Number
MS3108A20-8P-RES
Brief Description
ER 6C 4#16 2#8 PIN PLUG RTANG
Datasheet Download
MS3108A20-8P-RES.pdf
Availability of MS3108A20-8P-RES
QUANTITY
MS3108A20-8P-RES Order Process
Ship out your order
Specifications of MS3108A20-8P-RES
Internal Part NumberEIS-MS3108A20-8P-RES
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MS3108A20-8P-RES
Related LinksMS3108A2, MS3108A20-8P-RES Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
MS3108A20-8P-RES Details Description
Related parts for MS3108A20-8P-RES
FIXED IND 390UH 650MA 690 MOHM datasheet.pdf
RES SMD 357 OHM 0.25% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CLOSE-OFF-OPEN datasheet.pdf
SWITCH PUSH SPST-NO 1MA 20V datasheet.pdf
FUSE BOARD MOUNT 2.5A 125VAC/VDC datasheet.pdf
POWER DBL LOCK PLATE 4P datasheet.pdf
CONN HEADER 44POS SMD SNGL ROW datasheet.pdf
CONN EDGECARD 62POS .156" datasheet.pdf
381 TB SOC WF VERTICAL datasheet.pdf
CRYSTAL 32.000 MHZ SERIES SMT datasheet.pdf