Amphenol Industrial MS3120E22-41SW
MS3120E22-41SW picture photo
Mfg. Part Number
MS3120E22-41SW
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
PTSE 41C 27#20 14#16 SKT RECP
Datasheet Download
MS3120E22-41SW.pdf
Availability of MS3120E22-41SW
QUANTITY
MS3120E22-41SW Order Process
Ship out your order
Specifications of MS3120E22-41SW
Internal Part NumberEIS-MS3120E22-41SW
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MS3120E22-41SW
Related LinksMS3120E, MS3120E22-41SW Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
MS3120E22-41SW Details Description
Related parts for MS3120E22-41SW
IC MCU 8BIT 1.75KB OTP 18DIP datasheet.pdf
DIODE SCHOTTKY 10V 3A SOD323-2 datasheet.pdf
IC D-TYPE POS TRG DUAL 14TSSOP datasheet.pdf
RES SMD 732 OHM 1% 1/2W 1206 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 85V 75W datasheet.pdf
CONN HEADER 72POS .100" DL GOLD datasheet.pdf
CREE XLAMP CXA3050 23MM WHITE datasheet.pdf
CONN EDGECARD .050" 22POS SMD datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X12.7MM XCUT T412 datasheet.pdf
HEATSINK 57.9X36.83X22.86MM datasheet.pdf
HEATSINK 45X45X30MM R-TAB T412 datasheet.pdf
CAP CER 1.3PF 50V NP0 0805 datasheet.pdf