Amphenol Industrial MS3120F14-15SX
MS3120F14-15SX picture photo
Mfg. Part Number
MS3120F14-15SX
Brief Description
PTSE 15C 14#20 1#16 SKT RECP
Datasheet Download
MS3120F14-15SX.pdf
Availability of MS3120F14-15SX
QUANTITY
MS3120F14-15SX Order Process
Ship out your order
Specifications of MS3120F14-15SX
Internal Part NumberEIS-MS3120F14-15SX
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MS3120F14-15SX
Related LinksMS3120F, MS3120F14-15SX Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
MS3120F14-15SX Details Description
Related parts for MS3120F14-15SX
CONN RECEPT BOX MNT 7POS W/SOCK datasheet.pdf
RES SMD 2.94KOHM 0.1% 1/16W 0402 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 72POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
RES 1.50K OHM 1/2W 5% AXIAL datasheet.pdf
TXRX OPT SFP DGTL 850NM datasheet.pdf
SWITC STRGHT LVR SPDT 10A SCREW datasheet.pdf
RES 17.4 OHM 1% 1/2W AXIAL datasheet.pdf
RES 316K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 3.125K OHM 1/5W 0805 datasheet.pdf
IC OSC VCXO 328.125MHZ 6-CLCC datasheet.pdf
RES ARRAY 19 RES 3.3K OHM 20SOIC datasheet.pdf