Amphenol Industrial MS3120F14-18SW
MS3120F14-18SW picture photo
Mfg. Part Number
MS3120F14-18SW
Brief Description
PTSE 18C 18#20 SKT RECP
Datasheet Download
MS3120F14-18SW.pdf
Availability of MS3120F14-18SW
QUANTITY
MS3120F14-18SW Order Process
Ship out your order
Specifications of MS3120F14-18SW
Internal Part NumberEIS-MS3120F14-18SW
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MS3120F14-18SW
Related LinksMS3120F, MS3120F14-18SW Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
MS3120F14-18SW Details Description
Related parts for MS3120F14-18SW
PERF BOARD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 26POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
IC DAC 12BIT VOLT OUT 24-DIP datasheet.pdf
IDC CABLE- AKR16B/AE16G/AKR16B datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 2V 80W datasheet.pdf
RES 14 OHM 10W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
WIREMOUNT SOCKET PREASSEMBL 40CO datasheet.pdf
CONN HDR 36POS 2.54MM T/H datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 5 Circuit 0.325" (8.26mm) datasheet.pdf
FIXED IND 68UH 215MA 4.3 OHM SMD datasheet.pdf