Amphenol Industrial MS3126F22-41PY-LC
MS3126F22-41PY-LC picture photo
Mfg. Part Number
MS3126F22-41PY-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
PTSE 41C 27#20 14#16 PIN PLUG
Datasheet Download
MS3126F22-41PY-LC.pdf
Availability of MS3126F22-41PY-LC
QUANTITY
MS3126F22-41PY-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of MS3126F22-41PY-LC
Internal Part NumberEIS-MS3126F22-41PY-LC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MS3126F22-41PY-LC
Related LinksMS3126F2, MS3126F22-41PY-LC Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
MS3126F22-41PY-LC Details Description
Related parts for MS3126F22-41PY-LC
RC NETWORK 10 OHM/22PF 5% SMD datasheet.pdf
IDC CABLE - AKC24H/AE24G/AKC24H datasheet.pdf
RES SMD 22K OHM 0.05% 1/16W 0402 datasheet.pdf
FUSE BOARD MNT 1.25A 32VAC 63VDC datasheet.pdf
AC/DC CONVERTER 9V 40W datasheet.pdf
RES 1.78K OHM 1% 1/4W AXIAL datasheet.pdf
IC CLK BUFFER 1:9 8GHZ 32SMT datasheet.pdf
FIXED IND 5.6UH 220MA 2 OHM SMD datasheet.pdf
CAP ALUM 270UF 20% 50V RADIAL datasheet.pdf
HEATSINK 30X30X35MM L-TAB T766 datasheet.pdf
MOUNTING BEZEL PLASTIC datasheet.pdf
CAP CER 91PF 25V NP0 0805 datasheet.pdf