Amphenol Pcd MS3181-10RA
MS3181-10RA picture photo
Mfg. Part Number
MS3181-10RA
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Accessories
Brief Description
CONN BACKSHELL
Datasheet Download
MS3181-10RA.pdf
Availability of MS3181-10RA
QUANTITY
MS3181-10RA Order Process
Ship out your order
Specifications of MS3181-10RA
Internal Part NumberEIS-MS3181-10RA
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Accessories
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MS3181-10RA
Related LinksMS318, MS3181-10RA Datasheet, Amphenol Pcd Distributor
MS3181-10RA Details Description
Related parts for MS3181-10RA
SWITCH ROTARY 5P-8POS ENCLOSED datasheet.pdf
CONN EDGECARD 30POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
CONN FMALE M12 3POS STR 7M CABLE datasheet.pdf
FIXED IND 220NH 250MA 500 MOHM datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 128POS JAMNUT PIN datasheet.pdf
CONV DC/DC 1W 05VIN +/-15VOUT datasheet.pdf
EVAL BOARD FOR XR16M580-A 48TQFP datasheet.pdf
FUSE CERAMIC 7A 600VAC/VDC 5AG datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 20 Circuit 0.438" (11.12mm) datasheet.pdf
OSC XO 26.000MHZ CMOS SMD datasheet.pdf
RES CHAS MNT 10K OHM 5% 40W datasheet.pdf