TE Connectivity Deutsch Connectors MS3474W22-41PW-LC
MS3474W22-41PW-LC picture photo
Mfg. Part Number
MS3474W22-41PW-LC
Brief Description
CONN HSG RCPT JAM NUT 41POS PIN
Datasheet Download
MS3474W22-41PW-LC.pdf
Availability of MS3474W22-41PW-LC
QUANTITY
MS3474W22-41PW-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of MS3474W22-41PW-LC
Internal Part NumberEIS-MS3474W22-41PW-LC
Fastening TypeBayonet Lock
OrientationW
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MS3474W22-41PW-LC
Related LinksMS3474W2, MS3474W22-41PW-LC Datasheet, TE Connectivity Deutsch Connectors Distributor
MS3474W22-41PW-LC Details Description
Related parts for MS3474W22-41PW-LC
RES SMD 14K OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 80POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 12POS .156 EXTEND datasheet.pdf
CONN RCPT 66POS WALL MNT W/SCKT datasheet.pdf
CHROMALIT ROUND 80CRI 61.5MM DIA datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.8V 50W datasheet.pdf
RES SMD 374 OHM 0.05% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CONN IDC 1 POS 18 AWG THRUCAP datasheet.pdf
CONN HEADER STRT datasheet.pdf
CONN FEMALE 9POS CONTACT INSERT datasheet.pdf
CIR BRKR MAG-HYDR LEVER 10A datasheet.pdf