TE Connectivity Deutsch Connectors MS3474W22-41PX-LC
MS3474W22-41PX-LC picture photo
Mfg. Part Number
MS3474W22-41PX-LC
Brief Description
CONN HSG RCPT JAM NUT 41POS PIN
Datasheet Download
MS3474W22-41PX-LC.pdf
Availability of MS3474W22-41PX-LC
QUANTITY
MS3474W22-41PX-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of MS3474W22-41PX-LC
Internal Part NumberEIS-MS3474W22-41PX-LC
Fastening TypeBayonet Lock
OrientationX
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MS3474W22-41PX-LC
Related LinksMS3474W2, MS3474W22-41PX-LC Datasheet, TE Connectivity Deutsch Connectors Distributor
MS3474W22-41PX-LC Details Description
Related parts for MS3474W22-41PX-LC
D-Sub Connector Receptacle, Female Sockets 50 Position Panel Mount, Through Hole, Right Angle Solder datasheet.pdf
KIT DEV SERIAL-ETHERNET FOR SB72 datasheet.pdf
RES SMD 27.4K OHM 0.1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
LIGHT PIPE .060" RA 7POS datasheet.pdf
FIXED IND 22NH 250MA 2 OHM SMD datasheet.pdf
POWER CHASSIS 600W 4 SLOT datasheet.pdf
ADC 12BIT 500KSPS-1MSPS 8VSSOP datasheet.pdf
CAP CER 10000PF 630V JB 1206 datasheet.pdf
RJI CABLE IP67/CAT6METAL HYBRID datasheet.pdf
PATCH CORD CAT5E BLUE datasheet.pdf
OPROBE X1/X10 350MHZ HIPRO 1.2M datasheet.pdf