Omron Automation & Safety MS47WS-100
MS47WS-100 picture photo
Mfg. Part Number
MS47WS-100
Manufacturer
Product Category
Accessories
Brief Description
MS47 WELD SHIELD 100MM
Datasheet Download
MS47WS-100.pdf
Availability of MS47WS-100
QUANTITY
MS47WS-100 Order Process
Ship out your order
Specifications of MS47WS-100
Internal Part NumberEIS-MS47WS-100
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Sensors, Transducers
FamilyAccessories
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MS47WS-100
Related LinksMS47W, MS47WS-100 Datasheet, Omron Automation & Safety Distributor
MS47WS-100 Details Description
Related parts for MS47WS-100
CONN HEADER .100 SINGL R/A 7POS datasheet.pdf
IC DAC 8BIT MULTIPLYING 16-TSSOP datasheet.pdf
OSC XO 44.736MHZ HCMOS SMD datasheet.pdf
CONN RCPT 1.27MM 40POS GOLD PCB datasheet.pdf
FUSE BOARD MOUNT 4.5A 32VDC 1206 datasheet.pdf
CONV DC/DC 2W 24VIN 12VOUT datasheet.pdf
RES SMD 910K OHM 5% 1/3W 0805 datasheet.pdf
MOSFET 2N-CH 30V 22A/30A 8DFN datasheet.pdf
381 TB SOCKET VERTICAL datasheet.pdf
2160 SILVER 250 FT datasheet.pdf
CAP FILM 820 NF 10% 1250VDC RAD datasheet.pdf