Omron Automation & Safety MS4800A-20-0560-10X-10R
MS4800A-20-0560-10X-10R picture photo
Mfg. Part Number
MS4800A-20-0560-10X-10R
Datasheet Download
MS4800A-20-0560-10X-10R.pdf
Availability of MS4800A-20-0560-10X-10R
QUANTITY
MS4800A-20-0560-10X-10R Order Process
Ship out your order
Specifications of MS4800A-20-0560-10X-10R
Internal Part NumberEIS-MS4800A-20-0560-10X-10R
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MS4800A-20-0560-10X-10R
Related LinksMS4800A-20-, MS4800A-20-0560-10X-10R Datasheet, Omron Automation & Safety Distributor
MS4800A-20-0560-10X-10R Details Description
Related parts for MS4800A-20-0560-10X-10R
RES SMD 13.7 OHM 0.5% 1/16W 0816 datasheet.pdf
RES 97.6 OHM 1W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES 3.61K OHM 1/4W .5% AXIAL datasheet.pdf
MOSFET P-CH 20V 2.2A 6-WDFN datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 3 Circuit 0.438" (11.12mm) datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 15V 150W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.8V 50W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 75W datasheet.pdf
RES 330 OHM 2% 1/4W AXIAL datasheet.pdf
RES 2.74K OHM 2W 1% WW AXIAL datasheet.pdf