Omron Automation & Safety MS4800A-30-0480-R
MS4800A-30-0480-R picture photo
Mfg. Part Number
MS4800A-30-0480-R
Brief Description
RECEIVER SAFETY LIGHT CURTAIN
Datasheet Download
MS4800A-30-0480-R.pdf
Availability of MS4800A-30-0480-R
QUANTITY
MS4800A-30-0480-R Order Process
Ship out your order
Specifications of MS4800A-30-0480-R
Internal Part NumberEIS-MS4800A-30-0480-R
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MS4800A-30-0480-R
Related LinksMS4800A-, MS4800A-30-0480-R Datasheet, Omron Automation & Safety Distributor
MS4800A-30-0480-R Details Description
Related parts for MS4800A-30-0480-R
CAP CER 1.3PF 250V NP0 0603 datasheet.pdf
CONN HOOD TOP ENTRY SZB10 M32 datasheet.pdf
RECTIFIER BRIDGE 1.0A 800V DF datasheet.pdf
RELAY GEN PURPOSE SPST 15A 220V datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE DPDT 0.4VA 20V datasheet.pdf
BUMPER CYLINDRICAL 0.5" DIA WHT datasheet.pdf
TERM BLOCK HEADER datasheet.pdf
CONN EDGECARD 140POS .100" datasheet.pdf
TVS DIODE 47.8VWM 77VC SMCJ datasheet.pdf
MOSFET N-CH 900V 2.5A DPAK datasheet.pdf