Omron Automation & Safety MS4800A-30-0600-30X-30R-P
MS4800A-30-0600-30X-30R-P picture photo
Mfg. Part Number
MS4800A-30-0600-30X-30R-P
Brief Description
SAFETY LIGHT CURTAIN
Datasheet Download
MS4800A-30-0600-30X-30R-P.pdf
Availability of MS4800A-30-0600-30X-30R-P
QUANTITY
MS4800A-30-0600-30X-30R-P Order Process
Ship out your order
Specifications of MS4800A-30-0600-30X-30R-P
Internal Part NumberEIS-MS4800A-30-0600-30X-30R-P
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MS4800A-30-0600-30X-30R-P
MS4800A-30-0600-30X-30R-P Details Description
Related parts for MS4800A-30-0600-30X-30R-P
RELAY GEN PURPOSE DPDT 7A 48V datasheet.pdf
IC REG LDO 2.5V 1.5A TO263-5 datasheet.pdf
CAP CER 150PF 100V NP0 2-DIP datasheet.pdf
TVS DIODE 24VWM 38.9VC DO204AC datasheet.pdf
TERM BLOCK DIN RAIL 10MM RED datasheet.pdf
CAP FILM 0.018UF 10% 275VAC RAD datasheet.pdf
LC QTERM MM 1.6&2.0MM CLB 12CONN datasheet.pdf
CAP ALUM 1000UF 20% 200V SNAP datasheet.pdf
CAP TANT 6.8UF 5% 75V AXIAL datasheet.pdf
CONN HDR 64POS 0.100 T/H datasheet.pdf