Omron Automation & Safety MS4800A-40-1200
MS4800A-40-1200 picture photo
Mfg. Part Number
MS4800A-40-1200
Datasheet Download
MS4800A-40-1200.pdf
Availability of MS4800A-40-1200
QUANTITY
MS4800A-40-1200 Order Process
Ship out your order
Specifications of MS4800A-40-1200
Internal Part NumberEIS-MS4800A-40-1200
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MS4800A-40-1200
Related LinksMS4800A, MS4800A-40-1200 Datasheet, Omron Automation & Safety Distributor
MS4800A-40-1200 Details Description
Related parts for MS4800A-40-1200
CAP ALUM 390UF 20% 63V RADIAL datasheet.pdf
TRANS NPN 65V 0.1A SOT-23 datasheet.pdf
CABLE ASSY SFP+ 32AWG 1M datasheet.pdf
RES 0.8 OHM 1W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
RES 806 OHM 2W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
Crystal 49.1520MHz 50ppm 20pF 50 Ohm -20°C - 70°C Surface Mount 2-SMD datasheet.pdf
PAC-UNIV-HE10-V0-3M datasheet.pdf
FIXED IND 200UH 219MA 7.1 OHM datasheet.pdf
RES SMD 8.06K OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
OSCILLATOR 20.0000MHZ CMOS SMD datasheet.pdf