Omron Automation & Safety MS4800A-40-1440-X
MS4800A-40-1440-X picture photo
Mfg. Part Number
MS4800A-40-1440-X
Brief Description
TRANSMITTER SAFETY LIGHT CURTAIN
Datasheet Download
MS4800A-40-1440-X.pdf
Availability of MS4800A-40-1440-X
QUANTITY
MS4800A-40-1440-X Order Process
Ship out your order
Specifications of MS4800A-40-1440-X
Internal Part NumberEIS-MS4800A-40-1440-X
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MS4800A-40-1440-X
Related LinksMS4800A-, MS4800A-40-1440-X Datasheet, Omron Automation & Safety Distributor
MS4800A-40-1440-X Details Description
Related parts for MS4800A-40-1440-X
CONN EDGECARD 56POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
CAP FILM 3900PF 10% 80VDC AXIAL datasheet.pdf
IC OSC XTAL 622.08MHZ 6CLCC datasheet.pdf
CONV DC/DC 8W 18-75VIN 15VOUT datasheet.pdf
WIREWAY TOP OPENING 12X6" datasheet.pdf
RES 619 OHM 1/2W 0.1% AXIAL datasheet.pdf
RES 56 OHM 3W 0.1% WW AXIAL datasheet.pdf
RES 499 OHM 7W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
DIODE ZENER 3.9V 10W DO213AB datasheet.pdf
CONN RCPT 4POS INLINE PIN datasheet.pdf