Omron Automation & Safety MS4800A-40-1560-10X-10R-RM2AP-
MS4800A-40-1560-10X-10R-RM2AP- picture photo
Mfg. Part Number
MS4800A-40-1560-10X-10R-RM2AP-
Datasheet Download
MS4800A-40-1560-10X-10R-RM2AP-.pdf
Availability of MS4800A-40-1560-10X-10R-RM2AP-
QUANTITY
MS4800A-40-1560-10X-10R-RM2AP- Order Process
Ship out your order
Specifications of MS4800A-40-1560-10X-10R-RM2AP-
Internal Part NumberEIS-MS4800A-40-1560-10X-10R-RM2AP-
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MS4800A-40-1560-10X-10R-RM2AP-
MS4800A-40-1560-10X-10R-RM2AP- Details Description
Related parts for MS4800A-40-1560-10X-10R-RM2AP-
ATTENUATR 15.5DB 5BIT SER 16VQFN datasheet.pdf
CONN HEADER 40POS .100" DL GOLD datasheet.pdf
CONN RCPT 12POS WALL MNT W/SCKT datasheet.pdf
IC REG LDO 1.8V 0.2A SOT223-3 datasheet.pdf
BALL BUSHING 6MM datasheet.pdf
PRESSURE20PC26PC 30 PSI datasheet.pdf
RES SMD 90.9K OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
SWITCH PUSHBUTTON DPDT 3A 125V datasheet.pdf
508 TB RIS CLA 180 SOLID datasheet.pdf
RES SMD 1M OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
SWITCH LEVER SPDT 6A datasheet.pdf