Omron Automation & Safety MS4800B-20-1240-10X-10R
MS4800B-20-1240-10X-10R picture photo
Mfg. Part Number
MS4800B-20-1240-10X-10R
Brief Description
SAFETY LIGHT CURTAIN
Datasheet Download
MS4800B-20-1240-10X-10R.pdf
Availability of MS4800B-20-1240-10X-10R
QUANTITY
MS4800B-20-1240-10X-10R Order Process
Ship out your order
Specifications of MS4800B-20-1240-10X-10R
Internal Part NumberEIS-MS4800B-20-1240-10X-10R
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MS4800B-20-1240-10X-10R
Related LinksMS4800B-20-, MS4800B-20-1240-10X-10R Datasheet, Omron Automation & Safety Distributor
MS4800B-20-1240-10X-10R Details Description
Related parts for MS4800B-20-1240-10X-10R
IC FLASH 256KBIT 70NS 28TSOP datasheet.pdf
CONN EDGECARD 20POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
LED COOL WHITE DIFFUSED 2SMD datasheet.pdf
CONN CONTACT RECEPT 1.5MM CT datasheet.pdf
IC MCU 16BIT 32KB FLASH 64TQFP datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 50W datasheet.pdf
RES 274K OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
CAP ALUM 4700UF 20% 16V RADIAL datasheet.pdf
CONN EDGE DUAL .050 EXTEND 110PO datasheet.pdf
CONN EDGECARD 36POS .100" datasheet.pdf