Omron Automation & Safety MS4800B-30-0640-10X-10R-P
MS4800B-30-0640-10X-10R-P picture photo
Mfg. Part Number
MS4800B-30-0640-10X-10R-P
Datasheet Download
MS4800B-30-0640-10X-10R-P.pdf
Availability of MS4800B-30-0640-10X-10R-P
QUANTITY
MS4800B-30-0640-10X-10R-P Order Process
Ship out your order
Specifications of MS4800B-30-0640-10X-10R-P
Internal Part NumberEIS-MS4800B-30-0640-10X-10R-P
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MS4800B-30-0640-10X-10R-P
MS4800B-30-0640-10X-10R-P Details Description
Related parts for MS4800B-30-0640-10X-10R-P
RES SMD 5.76KOHM 0.5% 1/10W 0603 datasheet.pdf
RES SMD 18 OHM 2% 1/6W 0402 datasheet.pdf
RES SMD 1.33K OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
RES 287 OHM 1/4W 0.1% AXIAL datasheet.pdf
CONN RECEPT 1.25MM 8POS datasheet.pdf
CONN PLUG 10POS STRGHT W/SKT datasheet.pdf
LENS ASSY 1POS 16.1MM RND datasheet.pdf
AC/DC CONVERTER 12V 5W datasheet.pdf
CONN EDGECARD 12POS .100" datasheet.pdf