Omron Automation & Safety MS4800B-30-1120-X
MS4800B-30-1120-X picture photo
Mfg. Part Number
MS4800B-30-1120-X
Brief Description
TRANSMITTER SAFETY LIGHT CURTAIN
Datasheet Download
MS4800B-30-1120-X.pdf
Availability of MS4800B-30-1120-X
QUANTITY
MS4800B-30-1120-X Order Process
Ship out your order
Specifications of MS4800B-30-1120-X
Internal Part NumberEIS-MS4800B-30-1120-X
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MS4800B-30-1120-X
Related LinksMS4800B-, MS4800B-30-1120-X Datasheet, Omron Automation & Safety Distributor
MS4800B-30-1120-X Details Description
Related parts for MS4800B-30-1120-X
MOSFET 2N-CH 30V 5A 8-SOIC datasheet.pdf
IC SUPERVISOR WATCHDOG LV SC70-4 datasheet.pdf
RES SMD 261K OHM 1% 1/20W 0201 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 24POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
SENSOR 2000PSIS M12 4-20 MA datasheet.pdf
RES 180K OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
SWITCH PUSHBUTTON SPDT 3A 28V datasheet.pdf
CONN EDGECARD 30POS .100" datasheet.pdf
HEATSINK 25X25X25MM L-TAB T766 datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X25MM R-TAB T412 datasheet.pdf
05 MODIV HSG COMP SR .100CL datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 2POS PIN datasheet.pdf