Omron Automation & Safety MS4800B-30-1240-10X-10R
MS4800B-30-1240-10X-10R picture photo
Mfg. Part Number
MS4800B-30-1240-10X-10R
Manufacturer
Product Category
Optical Sensors - Photoelectric, Industrial
Brief Description
SAFETY LIGHT CURTAIN
Datasheet Download
MS4800B-30-1240-10X-10R.pdf
Availability of MS4800B-30-1240-10X-10R
QUANTITY
MS4800B-30-1240-10X-10R Order Process
Ship out your order
Specifications of MS4800B-30-1240-10X-10R
Internal Part NumberEIS-MS4800B-30-1240-10X-10R
Category Sensors, Transducers
FamilyOptical Sensors - Photoelectric, Industrial
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MS4800B-30-1240-10X-10R
Related LinksMS4800B-30-, MS4800B-30-1240-10X-10R Datasheet, Omron Automation & Safety Distributor
MS4800B-30-1240-10X-10R Details Description
Related parts for MS4800B-30-1240-10X-10R
SWITCH PUSH SPDT 0.4VA 20V datasheet.pdf
IC SUPERVISOR 2.93V LOW SC-70 datasheet.pdf
RES SMD 3.9K OHM 5% 1/10W 0603 datasheet.pdf
DGTL ISO 2.5KV GEN PURP 16SOIC datasheet.pdf
RES SMD 240 OHM 1% 1W 2010 datasheet.pdf
IC PWR SWITCH USB 2A SOT23-5 datasheet.pdf
UNIVERSAL MAT TRIM KIT 48"X54" datasheet.pdf
CONN RCPT 12POS IN-LINE SLDR datasheet.pdf