Omron Automation & Safety MS4800B-40-0480-10X-10R-RM2A
MS4800B-40-0480-10X-10R-RM2A picture photo
Mfg. Part Number
MS4800B-40-0480-10X-10R-RM2A
Datasheet Download
MS4800B-40-0480-10X-10R-RM2A.pdf
Availability of MS4800B-40-0480-10X-10R-RM2A
QUANTITY
MS4800B-40-0480-10X-10R-RM2A Order Process
Ship out your order
Specifications of MS4800B-40-0480-10X-10R-RM2A
Internal Part NumberEIS-MS4800B-40-0480-10X-10R-RM2A
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MS4800B-40-0480-10X-10R-RM2A
MS4800B-40-0480-10X-10R-RM2A Details Description
Related parts for MS4800B-40-0480-10X-10R-RM2A
IC CTRLR NV W/BATT MON 5V 16SOIC datasheet.pdf
IC FLASH 8MBIT 70NS 44SO datasheet.pdf
IC REG LDO 1.8V 0.15A 6DFN datasheet.pdf
TERM BLOCK RCPT 9PS VERT 10.16MM datasheet.pdf
CAP TANT 6.8UF 35V 20% 2910 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 40V 75W datasheet.pdf
IC DAC 16BIT SRL 196NFBGA datasheet.pdf
CONTROL PROCESS RELAY OUT 24V datasheet.pdf
RES 2K OHM 1/2W 2% AXIAL datasheet.pdf
10+10 WAY M VERT 3MM TAIL WOJS datasheet.pdf