Omron Automation & Safety MS4800S-14-0320-15X-15R-RM2AP
MS4800S-14-0320-15X-15R-RM2AP picture photo
Mfg. Part Number
MS4800S-14-0320-15X-15R-RM2AP
Manufacturer
Product Category
Optical Sensors - Photoelectric, Industrial
Brief Description
SAFETY LIGHT CURTAIN
Datasheet Download
MS4800S-14-0320-15X-15R-RM2AP.pdf
Availability of MS4800S-14-0320-15X-15R-RM2AP
QUANTITY
MS4800S-14-0320-15X-15R-RM2AP Order Process
Ship out your order
Specifications of MS4800S-14-0320-15X-15R-RM2AP
Internal Part NumberEIS-MS4800S-14-0320-15X-15R-RM2AP
Category Sensors, Transducers
FamilyOptical Sensors - Photoelectric, Industrial
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MS4800S-14-0320-15X-15R-RM2AP
MS4800S-14-0320-15X-15R-RM2AP Details Description
Related parts for MS4800S-14-0320-15X-15R-RM2AP
CONN HEADER .100 DUAL STR 50POS datasheet.pdf
CONN EDGECARD 20POS .100 EXTEND datasheet.pdf
IC BATT MON DUAL .5% 8TDFN datasheet.pdf
POT 5K OHM 1/20W PLASTIC LINEAR datasheet.pdf
CAP TANT 100UF 6.3V 10% 2917 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 85V 75W datasheet.pdf
Connector Quick Connect Receptacle 18-22 AWG 0.250" (6.35mm) Crimp datasheet.pdf
RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 12V datasheet.pdf
D-Sub Connector Receptacle, Female Sockets 15 Position Through Hole, Right Angle Solder Paste datasheet.pdf