Omron Automation & Safety MS4800S-20-0360-10X-10R-RM2AP
MS4800S-20-0360-10X-10R-RM2AP picture photo
Mfg. Part Number
MS4800S-20-0360-10X-10R-RM2AP
Datasheet Download
MS4800S-20-0360-10X-10R-RM2AP.pdf
Availability of MS4800S-20-0360-10X-10R-RM2AP
QUANTITY
MS4800S-20-0360-10X-10R-RM2AP Order Process
Ship out your order
Specifications of MS4800S-20-0360-10X-10R-RM2AP
Internal Part NumberEIS-MS4800S-20-0360-10X-10R-RM2AP
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MS4800S-20-0360-10X-10R-RM2AP
MS4800S-20-0360-10X-10R-RM2AP Details Description
Related parts for MS4800S-20-0360-10X-10R-RM2AP
JUMPER-H9992TR/1853 SL/X 3" datasheet.pdf
MULTIVIBRATOR DUAL MONO 16SOP datasheet.pdf
IC MPU 8-BIT 5V 33MHZ 44-PLCC datasheet.pdf
RES SMD 0.039 OHM 1% 1W J LEAD datasheet.pdf
CONN HEADER 20PS .8MM TIN SIDE E datasheet.pdf
CONN EDGECARD 20POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
OSC XO 16.384MHZ HCMOS SMD datasheet.pdf
RES SMD 2.87K OHM 1% 1/3W 0805 datasheet.pdf
FIXED IND 15UH 179MA 6.5 OHM SMD datasheet.pdf