Omron Automation & Safety MS4800S-20-0600-10X-10R-RM2A
MS4800S-20-0600-10X-10R-RM2A picture photo
Mfg. Part Number
MS4800S-20-0600-10X-10R-RM2A
Datasheet Download
MS4800S-20-0600-10X-10R-RM2A.pdf
Availability of MS4800S-20-0600-10X-10R-RM2A
QUANTITY
MS4800S-20-0600-10X-10R-RM2A Order Process
Ship out your order
Specifications of MS4800S-20-0600-10X-10R-RM2A
Internal Part NumberEIS-MS4800S-20-0600-10X-10R-RM2A
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MS4800S-20-0600-10X-10R-RM2A
MS4800S-20-0600-10X-10R-RM2A Details Description
Related parts for MS4800S-20-0600-10X-10R-RM2A
RES SMD 1.54M OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
RES SMD 20 OHM 1% 1/2W 1210 datasheet.pdf
DIP CODED ROTARY SWITCH datasheet.pdf
CONV DC/DC 1W 24VIN 24VOUT datasheet.pdf
CONN PLUG 37POS INLINE W/PINS datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 100W datasheet.pdf
RES 1.07K OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
IC AUTO CAN INTERFACE 36QFN datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE SP3T 5A 120V datasheet.pdf