Omron Automation & Safety MS4800S-40-0840-10X-10R-RM1
MS4800S-40-0840-10X-10R-RM1 picture photo
Mfg. Part Number
MS4800S-40-0840-10X-10R-RM1
Datasheet Download
MS4800S-40-0840-10X-10R-RM1.pdf
Availability of MS4800S-40-0840-10X-10R-RM1
QUANTITY
MS4800S-40-0840-10X-10R-RM1 Order Process
Ship out your order
Specifications of MS4800S-40-0840-10X-10R-RM1
Internal Part NumberEIS-MS4800S-40-0840-10X-10R-RM1
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MS4800S-40-0840-10X-10R-RM1
MS4800S-40-0840-10X-10R-RM1 Details Description
Related parts for MS4800S-40-0840-10X-10R-RM1
CONN EDGECARD 120POS .050 SOLDER datasheet.pdf
CONN PC PIN SQUARE 0.025 GOLD datasheet.pdf
CAP CER 1800PF 100V NP0 1812 datasheet.pdf
RES SMD 6.2K OHM 0.1% 0.4W 2010 datasheet.pdf
RECT BRIDGE GPP 1A 200V DFS datasheet.pdf
RES SMD 10K OHM 0.1% 0.4W 1206 datasheet.pdf
RES 229 OHM 1/10W .5% AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 20 OHM 5% 0.15W 0705 datasheet.pdf
SL-SMT 5.00/23/90LF 3.2SN BK datasheet.pdf
OPTOISOLATOR 5.3KV TRANS 4SMD datasheet.pdf
RES 47 OHM 10W 5% AXIAL datasheet.pdf