Omron Automation & Safety MS4800S-40-1920-10X-10R-RMX
MS4800S-40-1920-10X-10R-RMX picture photo
Mfg. Part Number
MS4800S-40-1920-10X-10R-RMX
Datasheet Download
MS4800S-40-1920-10X-10R-RMX.pdf
Availability of MS4800S-40-1920-10X-10R-RMX
QUANTITY
MS4800S-40-1920-10X-10R-RMX Order Process
Ship out your order
Specifications of MS4800S-40-1920-10X-10R-RMX
Internal Part NumberEIS-MS4800S-40-1920-10X-10R-RMX
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MS4800S-40-1920-10X-10R-RMX
MS4800S-40-1920-10X-10R-RMX Details Description
Related parts for MS4800S-40-1920-10X-10R-RMX
FUSE FAST SEMICONDUCTOR 10A 600V datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 23 Circuit 0.438" (11.12mm) datasheet.pdf
CAP CER 33PF 500V NP0 RADIAL datasheet.pdf
SEALED PT BULB S-B BRN datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 8POS SKT datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 8POS PIN datasheet.pdf
DIN RAIL FLOAT CHARGER 50W 24V datasheet.pdf
HEADER datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 13 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf