Omron Automation & Safety MSF4800-14-1200-XR2
MSF4800-14-1200-XR2 picture photo
Mfg. Part Number
MSF4800-14-1200-XR2
Brief Description
SAFETY LIGHT CURTAIN
Datasheet Download
MSF4800-14-1200-XR2.pdf
Availability of MSF4800-14-1200-XR2
QUANTITY
MSF4800-14-1200-XR2 Order Process
Ship out your order
Specifications of MSF4800-14-1200-XR2
Internal Part NumberEIS-MSF4800-14-1200-XR2
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MSF4800-14-1200-XR2
Related LinksMSF4800-1, MSF4800-14-1200-XR2 Datasheet, Omron Automation & Safety Distributor
MSF4800-14-1200-XR2 Details Description
Related parts for MSF4800-14-1200-XR2
FAN AXIAL 40X20MM 12VDC WIRE datasheet.pdf
FAN AXIAL 40X20MM 24VDC WIRE datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 9 Circuit 0.563" (14.30mm) datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 23 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 85V 75W datasheet.pdf
RES 383 OHM 2W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
CAP ALUM 3900UF 20% 10V RADIAL datasheet.pdf