Omron Automation & Safety MSF4800-30-0440-R2
MSF4800-30-0440-R2 picture photo
Mfg. Part Number
MSF4800-30-0440-R2
Brief Description
RECEIVER SAFETY LIGHT CURTAIN
Datasheet Download
MSF4800-30-0440-R2.pdf
Availability of MSF4800-30-0440-R2
QUANTITY
MSF4800-30-0440-R2 Order Process
Ship out your order
Specifications of MSF4800-30-0440-R2
Internal Part NumberEIS-MSF4800-30-0440-R2
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MSF4800-30-0440-R2
Related LinksMSF4800-3, MSF4800-30-0440-R2 Datasheet, Omron Automation & Safety Distributor
MSF4800-30-0440-R2 Details Description
Related parts for MSF4800-30-0440-R2
BOX ALUM UNPTD 14.17"L X 6.28"W datasheet.pdf
CONN SPADE SPRING 26-22AWG datasheet.pdf
RES 5.76K OHM 1/2W .5% AXIAL datasheet.pdf
SENSOR ACTUATOR BOX datasheet.pdf
CONN EDGECARD 130POS .100" datasheet.pdf
CAP CER 2200PF 250VAC X7R 2220 datasheet.pdf
CONN HSG PLUG 22POS CABLE SKT datasheet.pdf
IC LEVEL TRANSLATOR SIM 12WLCSP datasheet.pdf
CRYSTAL 3.579545 MHZ datasheet.pdf
CAP FILM 30NF 5% 630VDC RAD datasheet.pdf