Omron Automation & Safety MSF4800-IP67-1000
MSF4800-IP67-1000 picture photo
Mfg. Part Number
MSF4800-IP67-1000
Manufacturer
Product Category
Accessories
Brief Description
IP67 ENCLOSURE
Datasheet Download
MSF4800-IP67-1000.pdf
Availability of MSF4800-IP67-1000
QUANTITY
MSF4800-IP67-1000 Order Process
Ship out your order
Specifications of MSF4800-IP67-1000
Internal Part NumberEIS-MSF4800-IP67-1000
Category Sensors, Transducers
FamilyAccessories
Series-
Accessory TypeEnclosure Kit
For Use With/Related ProductsMSF4800 Series
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MSF4800-IP67-1000
Related LinksMSF4800-, MSF4800-IP67-1000 Datasheet, Omron Automation & Safety Distributor
MSF4800-IP67-1000 Details Description
Related parts for MSF4800-IP67-1000
RES SMD 374 OHM 0.1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V datasheet.pdf
Connector Receptacle, Bottom or Top Entry 10 Position 0.079" (2.00mm) Gold Surface Mount datasheet.pdf
EXTENDED CABLE 144PIN datasheet.pdf
CIR BRKR 30A 277VAC 80VDC datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 29POS PIN datasheet.pdf