Omron Automation & Safety MSF4800A-20-1280-10X-10R-P
MSF4800A-20-1280-10X-10R-P picture photo
Mfg. Part Number
MSF4800A-20-1280-10X-10R-P
Datasheet Download
MSF4800A-20-1280-10X-10R-P.pdf
Availability of MSF4800A-20-1280-10X-10R-P
QUANTITY
MSF4800A-20-1280-10X-10R-P Order Process
Ship out your order
Specifications of MSF4800A-20-1280-10X-10R-P
Internal Part NumberEIS-MSF4800A-20-1280-10X-10R-P
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MSF4800A-20-1280-10X-10R-P
MSF4800A-20-1280-10X-10R-P Details Description
Related parts for MSF4800A-20-1280-10X-10R-P
MULTI-PAIR 26COND 28AWG 100' datasheet.pdf
REG SW 5VIN 20A I-BOOST VERT T/H datasheet.pdf
CONN HEADER 2MM 8POS VERT AU SMD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 50W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 18.5V 25W datasheet.pdf
RES 392 OHM 1% 1W AXIAL datasheet.pdf
RES 19.1K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
CAP TANT 3.9UF 10% 100V AXIAL datasheet.pdf
VARIABLE TRANSFORMER 260V 4.5A datasheet.pdf
TOOLING datasheet.pdf
CRYSTAL 44.000 MHZ 6PF SMT datasheet.pdf