Omron Automation & Safety MSF4800A-30-0320-30-1280-15X-1
MSF4800A-30-0320-30-1280-15X-1 picture photo
Mfg. Part Number
MSF4800A-30-0320-30-1280-15X-1
Datasheet Download
MSF4800A-30-0320-30-1280-15X-1.pdf
Availability of MSF4800A-30-0320-30-1280-15X-1
QUANTITY
MSF4800A-30-0320-30-1280-15X-1 Order Process
Ship out your order
Specifications of MSF4800A-30-0320-30-1280-15X-1
Internal Part NumberEIS-MSF4800A-30-0320-30-1280-15X-1
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MSF4800A-30-0320-30-1280-15X-1
MSF4800A-30-0320-30-1280-15X-1 Details Description
Related parts for MSF4800A-30-0320-30-1280-15X-1
HEATSRK POLY Q2Z 3/64"X1000'BLK datasheet.pdf
CAP CER 33PF 2KV NP0 1808 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 15V 75W datasheet.pdf
IC BUFFER 220MHZ 8CH 3.3V 16SOIC datasheet.pdf
LSF-SMT 7.50/08/135 3.5 BK datasheet.pdf
Connector Socket 68 Position 0.050" (1.27mm) Gold Surface Mount datasheet.pdf
FIXED IND 82UH 59MA 13 OHM TH datasheet.pdf
CONN IC DIP SOCKET 10POS GOLD datasheet.pdf
LED RED DIFF 5MM OVAL T/H datasheet.pdf
HDM SMPO062F080FT datasheet.pdf
FIXED IND 1NH 250MA 400 MOHM SMD datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 39POS PIN datasheet.pdf