Omron Automation & Safety MSF4800B-20-1800
MSF4800B-20-1800 picture photo
Mfg. Part Number
MSF4800B-20-1800
Manufacturer
Product Category
Optical Sensors - Photoelectric, Industrial
Brief Description
SAFETY LIGHT CURTAIN
Datasheet Download
MSF4800B-20-1800.pdf
Availability of MSF4800B-20-1800
QUANTITY
MSF4800B-20-1800 Order Process
Ship out your order
Specifications of MSF4800B-20-1800
Internal Part NumberEIS-MSF4800B-20-1800
Category Sensors, Transducers
FamilyOptical Sensors - Photoelectric, Industrial
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MSF4800B-20-1800
Related LinksMSF4800B, MSF4800B-20-1800 Datasheet, Omron Automation & Safety Distributor
MSF4800B-20-1800 Details Description
Related parts for MSF4800B-20-1800
IC DSC 16BIT 144KB FLASH 80TQFP datasheet.pdf
IC REG FLYBACK INV ISO 9V 8SOIC datasheet.pdf
IDC CABLE - HPL40H/AE40G/HPL40H datasheet.pdf
OPTOISO 3.75KV DARL W/BASE 6SMD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 30POS .156 WW datasheet.pdf
CAP CER 220PF 100V NP0 1210 datasheet.pdf
RES ARRAY 8 RES 20K OHM 16SOIC datasheet.pdf
CONN OSSP PLUG STR 50 OHM SOLDER datasheet.pdf
.156 RECEP STRIP UNPLT datasheet.pdf
SWITCH ROTARY datasheet.pdf
SWITCH SNAP ACTION 16A SPDT datasheet.pdf