Omron Automation & Safety MSF4800S-20-1040-10X-10R-SB1
MSF4800S-20-1040-10X-10R-SB1 picture photo
Mfg. Part Number
MSF4800S-20-1040-10X-10R-SB1
Datasheet Download
MSF4800S-20-1040-10X-10R-SB1.pdf
Availability of MSF4800S-20-1040-10X-10R-SB1
QUANTITY
MSF4800S-20-1040-10X-10R-SB1 Order Process
Ship out your order
Specifications of MSF4800S-20-1040-10X-10R-SB1
Internal Part NumberEIS-MSF4800S-20-1040-10X-10R-SB1
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MSF4800S-20-1040-10X-10R-SB1
MSF4800S-20-1040-10X-10R-SB1 Details Description
Related parts for MSF4800S-20-1040-10X-10R-SB1
CONN HEADR BRKWAY .100 64POS STR datasheet.pdf
CONN EDGECARD 36POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
IC REG CTRLR BUCK PWM SOT23-5 datasheet.pdf
CAP CER 10UF 16V X5R 0805 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5V 50W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 150W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 49.5W datasheet.pdf
RES SMD 46.4KOHM 0.1% 0.15W 0805 datasheet.pdf
IC MCU 16BIT 512KB FLASH 64QFN datasheet.pdf
CAP CER 10000PF 100V NP0 1206 datasheet.pdf
CONN HDR 21POS 2.54MM T/H datasheet.pdf