Omron Automation & Safety MSF4800S-30-1000-X
MSF4800S-30-1000-X picture photo
Mfg. Part Number
MSF4800S-30-1000-X
Brief Description
TRANSMITTER SAFETY LIGHT CURTAIN
Datasheet Download
MSF4800S-30-1000-X.pdf
Availability of MSF4800S-30-1000-X
QUANTITY
MSF4800S-30-1000-X Order Process
Ship out your order
Specifications of MSF4800S-30-1000-X
Internal Part NumberEIS-MSF4800S-30-1000-X
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MSF4800S-30-1000-X
Related LinksMSF4800S-, MSF4800S-30-1000-X Datasheet, Omron Automation & Safety Distributor
MSF4800S-30-1000-X Details Description
Related parts for MSF4800S-30-1000-X
RES SMD 8.87 OHM 1% 1W 2512 datasheet.pdf
SWITCH ROCKER DPST 9A 125V datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 10V 100W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 50W datasheet.pdf
CONN RCPT 16POS JAM NUT W/SKT datasheet.pdf
CONN RCPT 32POS JAM NUT W/SKT datasheet.pdf
COUNTER LCD 6 CHAR 85-250V PANEL datasheet.pdf
RES 6.04 OHM 1W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES ARRAY 4 RES 100M OHM 8SMD datasheet.pdf