Omron Automation & Safety MSF4800S-30-1200-10X-10R-RM2A
MSF4800S-30-1200-10X-10R-RM2A picture photo
Mfg. Part Number
MSF4800S-30-1200-10X-10R-RM2A
Datasheet Download
MSF4800S-30-1200-10X-10R-RM2A.pdf
Availability of MSF4800S-30-1200-10X-10R-RM2A
QUANTITY
MSF4800S-30-1200-10X-10R-RM2A Order Process
Ship out your order
Specifications of MSF4800S-30-1200-10X-10R-RM2A
Internal Part NumberEIS-MSF4800S-30-1200-10X-10R-RM2A
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MSF4800S-30-1200-10X-10R-RM2A
MSF4800S-30-1200-10X-10R-RM2A Details Description
Related parts for MSF4800S-30-1200-10X-10R-RM2A
RES 150 OHM 5W 5% AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 22 OHM 5% 3/4W 2010 datasheet.pdf
ANTENNA 3DB GAIN 5/8WAVE 433MHZ datasheet.pdf
DAHT PIDG SH FLAG 14-20AWG datasheet.pdf
CONN RCPT 6POS INLINE W/SCKT datasheet.pdf
FUSE BRD MNT 100MA 250VAC RADIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 10V 150W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 36V 200W datasheet.pdf
CONN RCPT 4POS BOX MNT W/PINS datasheet.pdf
LED XLAMP WARM WHITE 3500K 0606 datasheet.pdf
CONN RCPT 16POS BOX MNT PIN datasheet.pdf