Omron Automation & Safety MSF4800S-30-1200-15X-15R-RMX
MSF4800S-30-1200-15X-15R-RMX picture photo
Mfg. Part Number
MSF4800S-30-1200-15X-15R-RMX
Datasheet Download
MSF4800S-30-1200-15X-15R-RMX.pdf
Availability of MSF4800S-30-1200-15X-15R-RMX
QUANTITY
MSF4800S-30-1200-15X-15R-RMX Order Process
Ship out your order
Specifications of MSF4800S-30-1200-15X-15R-RMX
Internal Part NumberEIS-MSF4800S-30-1200-15X-15R-RMX
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MSF4800S-30-1200-15X-15R-RMX
MSF4800S-30-1200-15X-15R-RMX Details Description
Related parts for MSF4800S-30-1200-15X-15R-RMX
Crystal 75.0000kHz 30ppm 12.5pF 50 kOhm -20°C - 70°C Through Hole Cylindrical Can, Radial datasheet.pdf
IDC CABLE - HKC64H/AE64G/HKC64H datasheet.pdf
CONN EDGECARD 86POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
SENSOR 75PSI M10-1.25 6H .5-4.5V datasheet.pdf
FUSE BRD MNT 5A 125VAC 63VDC RAD datasheet.pdf
Crystal 24.0000MHz 30ppm 12pF 40 Ohm -10°C - 60°C Surface Mount 2-SMD datasheet.pdf
RES 0.1 OHM 3W 0.5% WW AXIAL datasheet.pdf
VARISTOR 612V 7.5KA DISC 17.5MM datasheet.pdf