Omron Automation & Safety MSF4800S-40-1080-10X-10R
MSF4800S-40-1080-10X-10R picture photo
Mfg. Part Number
MSF4800S-40-1080-10X-10R
Datasheet Download
MSF4800S-40-1080-10X-10R.pdf
Availability of MSF4800S-40-1080-10X-10R
QUANTITY
MSF4800S-40-1080-10X-10R Order Process
Ship out your order
Specifications of MSF4800S-40-1080-10X-10R
Internal Part NumberEIS-MSF4800S-40-1080-10X-10R
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MSF4800S-40-1080-10X-10R
Related LinksMSF4800S-40-, MSF4800S-40-1080-10X-10R Datasheet, Omron Automation & Safety Distributor
MSF4800S-40-1080-10X-10R Details Description
Related parts for MSF4800S-40-1080-10X-10R
CONN HEADER 48POS DUAL 1MM SMD datasheet.pdf
RES 9K OHM 5W 5% AXIAL datasheet.pdf
DIODE SCHOTTKY 40V 5A DO201AD datasheet.pdf
RES SMD 9.1M OHM 5% 1/2W 1206 datasheet.pdf
HOOK-UP STRND 14AWG WHITE 1000' datasheet.pdf
CABLE 2COND 22AWG WHT SHLD 1000' datasheet.pdf
PTC RESTTBLE 24V 2.00A CHIP 2920 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 12POS .156" datasheet.pdf
TVS DIODE 85VWM 137VC DO-214AB datasheet.pdf
MODULE THYRISTOR 60A ADD-A-PAK datasheet.pdf
CAP FILM 510NF 5% 630VDC RAD datasheet.pdf