Vishay/Dale MSP06A0122K0GEJ
MSP06A0122K0GEJ picture photo
Mfg. Part Number
MSP06A0122K0GEJ
Manufacturer
Product Category
Resistor Networks, Arrays
Brief Description
RES ARRAY 5 RES 22K OHM 6SIP
Datasheet Download
MSP06A0122K0GEJ.pdf
Availability of MSP06A0122K0GEJ
QUANTITY
MSP06A0122K0GEJ Order Process
Ship out your order
Specifications of MSP06A0122K0GEJ
Internal Part NumberEIS-MSP06A0122K0GEJ
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package38
Category Resistors
FamilyResistor Networks, Arrays
SeriesMSP
PackagingTube
Circuit TypeBussed
Resistance (Ohms)22k
Tolerance±2%
Number of Resistors5
Number of Pins6
Power Per Element200mW
Temperature Coefficient±100ppm/°C
Operating Temperature-55°C ~ 125°C
Applications-
Mounting TypeThrough Hole
Package / Case6-SIP
Supplier Device Package6-SIP
Size / Dimension0.590" L x 0.090" W (14.99mm x 2.29mm)
Height0.195" (4.95mm)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MSP06A0122K0GEJ
Related LinksMSP06A0, MSP06A0122K0GEJ Datasheet, Vishay/Dale Distributor
MSP06A0122K0GEJ Details Description
Related parts for MSP06A0122K0GEJ
RES SMD 32.4K OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
DIODE ARRAY SCHOTTKY 80V D2PAK datasheet.pdf
COVER PRECUT 3 FACEPLATES GRAY datasheet.pdf
CONN HEADER 16POS 2MM GOLD SMD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 12POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 28SDIP datasheet.pdf
IC OVERVOLT PROT CTRLR SOT23-5 datasheet.pdf
IC REG LDO 2.8V 50MA SOT23-5 datasheet.pdf
040/070 HYB 26P PLUG HSG datasheet.pdf
RES SMD 887K OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf