Vishay/Dale MSP06A03680RGEJ
MSP06A03680RGEJ picture photo
Mfg. Part Number
MSP06A03680RGEJ
Brief Description
RES ARRAY 3 RES 680 OHM 6SIP
Datasheet Download
MSP06A03680RGEJ.pdf
Availability of MSP06A03680RGEJ
QUANTITY
MSP06A03680RGEJ Order Process
Ship out your order
Specifications of MSP06A03680RGEJ
Internal Part NumberEIS-MSP06A03680RGEJ
PackagingTube
Circuit TypeIsolated
Resistance (Ohms)680
Tolerance±2%
Number of Resistors3
Number of Pins6
Power Per Element300mW
Temperature Coefficient±100ppm/°C
Operating Temperature-55°C ~ 125°C
Supplier Device Package6-SIP
Size / Dimension0.590" L x 0.090" W (14.99mm x 2.29mm)
Height0.195" (4.95mm)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MSP06A03680RGEJ
Related LinksMSP06A0, MSP06A03680RGEJ Datasheet, Vishay/Dale Distributor
MSP06A03680RGEJ Details Description
Related parts for MSP06A03680RGEJ
CONN EDGECARD 86POS R/A .125 SLD datasheet.pdf
CONN PLUG STRAIGHT 23POS W/PIN datasheet.pdf
IC DVR/RCVR RS232 DUAL 16SOIC datasheet.pdf
MOSFET N-CH 30V 30A WPAK datasheet.pdf
CONN RCPT 144POS R/A 2MM HM datasheet.pdf
RES 470 OHM 7W 5% RADIAL datasheet.pdf
CONN HEADER 7POS R/A SMD TIN datasheet.pdf
RES 3K OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
Connector Receptacle 9 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole, Right Angle datasheet.pdf
FIXED IND 390UH 95MA 12.6 OHM TH datasheet.pdf
IC FLASH 2GBIT 63VFBGA datasheet.pdf
HEADER SNGL INLINE SOLDRTL 43POS datasheet.pdf