Vishay/Dale MSP08A0310K0GEJ
MSP08A0310K0GEJ picture photo
Mfg. Part Number
MSP08A0310K0GEJ
Brief Description
RES ARRAY 4 RES 10K OHM 8SIP
Datasheet Download
MSP08A0310K0GEJ.pdf
Availability of MSP08A0310K0GEJ
QUANTITY
MSP08A0310K0GEJ Order Process
Ship out your order
Specifications of MSP08A0310K0GEJ
Internal Part NumberEIS-MSP08A0310K0GEJ
PackagingTube
Circuit TypeIsolated
Resistance (Ohms)10k
Tolerance±2%
Number of Resistors4
Number of Pins8
Power Per Element300mW
Temperature Coefficient±100ppm/°C
Operating Temperature-55°C ~ 125°C
Supplier Device Package8-SIP
Size / Dimension0.790" L x 0.090" W (20.07mm x 2.29mm)
Height0.195" (4.95mm)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MSP08A0310K0GEJ
Related LinksMSP08A0, MSP08A0310K0GEJ Datasheet, Vishay/Dale Distributor
MSP08A0310K0GEJ Details Description
Related parts for MSP08A0310K0GEJ
IC 9-CHAN DIFF TXCVR 56-TSSOP datasheet.pdf
DIODE MODULE 1.2KV 25A SOT227B datasheet.pdf
RES SMD 2.21K OHM 0.1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
IC POT DGTL 256TP LN LP 20-TSSOP datasheet.pdf
RES SMD 3.57 OHM 1W 1812 WIDE datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 150W datasheet.pdf
CAP CER 0.39UF 50V 10% BX 1825 datasheet.pdf