Vishay/Dale MSP08A0322K0GEJ
MSP08A0322K0GEJ picture photo
Mfg. Part Number
MSP08A0322K0GEJ
Manufacturer
Product Category
Resistor Networks, Arrays
Brief Description
RES ARRAY 4 RES 22K OHM 8SIP
Datasheet Download
MSP08A0322K0GEJ.pdf
Availability of MSP08A0322K0GEJ
QUANTITY
MSP08A0322K0GEJ Order Process
Ship out your order
Specifications of MSP08A0322K0GEJ
Internal Part NumberEIS-MSP08A0322K0GEJ
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package28
Category Resistors
FamilyResistor Networks, Arrays
SeriesMSP
PackagingTube
Circuit TypeIsolated
Resistance (Ohms)22k
Tolerance±2%
Number of Resistors4
Number of Pins8
Power Per Element300mW
Temperature Coefficient±100ppm/°C
Operating Temperature-55°C ~ 125°C
Applications-
Mounting TypeThrough Hole
Package / Case8-SIP
Supplier Device Package8-SIP
Size / Dimension0.790" L x 0.090" W (20.07mm x 2.29mm)
Height0.195" (4.95mm)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MSP08A0322K0GEJ
Related LinksMSP08A0, MSP08A0322K0GEJ Datasheet, Vishay/Dale Distributor
MSP08A0322K0GEJ Details Description
Related parts for MSP08A0322K0GEJ
SWITCH ROCKER SPDT 15A 125V datasheet.pdf
CONN HDR 80POS .5MM SMD GOLD datasheet.pdf
RES SMD 3.92K OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
RES SMD 22.1K OHM 1% 3/4W 2010 datasheet.pdf
IC CPLD 980MC 6.2NS 144TQFP datasheet.pdf
IC DRAM 16MBIT 60NS 42SOJ datasheet.pdf
CAP CER 1000PF 440VAC Y5U RADIAL datasheet.pdf
CONN ADAPT JACK-JACK N 50 OHM datasheet.pdf
Connector Socket 81 Position 0.200" (5.08mm) Gold Through Hole datasheet.pdf