Vishay/Dale MSP08A0347K0GEJ
MSP08A0347K0GEJ picture photo
Mfg. Part Number
MSP08A0347K0GEJ
Brief Description
RES ARRAY 4 RES 47K OHM 8SIP
Datasheet Download
MSP08A0347K0GEJ.pdf
Availability of MSP08A0347K0GEJ
QUANTITY
MSP08A0347K0GEJ Order Process
Ship out your order
Specifications of MSP08A0347K0GEJ
Internal Part NumberEIS-MSP08A0347K0GEJ
Circuit TypeIsolated
Resistance (Ohms)47k
Tolerance±2%
Number of Resistors4
Number of Pins8
Power Per Element300mW
Temperature Coefficient±100ppm/°C
Operating Temperature-55°C ~ 125°C
Supplier Device Package8-SIP
Size / Dimension0.790" L x 0.090" W (20.07mm x 2.29mm)
Height0.195" (4.95mm)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MSP08A0347K0GEJ
Related LinksMSP08A0, MSP08A0347K0GEJ Datasheet, Vishay/Dale Distributor
MSP08A0347K0GEJ Details Description
Related parts for MSP08A0347K0GEJ
VARISTOR 61V 2KA DISC 20MM datasheet.pdf
RES 316K OHM 1/2W 0.1% AXIAL datasheet.pdf
CAP FILM 0.024UF 5% 630VDC RAD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 6.5V 100W datasheet.pdf
RES 2.26K OHM 1/4W .1% AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 619 OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
RES SMD 9.53K OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CONVERT DC/DC 155VIN 36VOUT 75W datasheet.pdf
CLAMP FLAT ARROW MNT NAT 1.181" datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 20V datasheet.pdf