Vishay/Dale MSP08A034K70GEJ
MSP08A034K70GEJ picture photo
Mfg. Part Number
MSP08A034K70GEJ
Brief Description
RES ARRAY 4 RES 4.7K OHM 8SIP
Datasheet Download
MSP08A034K70GEJ.pdf
Availability of MSP08A034K70GEJ
QUANTITY
MSP08A034K70GEJ Order Process
Ship out your order
Specifications of MSP08A034K70GEJ
Internal Part NumberEIS-MSP08A034K70GEJ
Circuit TypeIsolated
Resistance (Ohms)4.7k
Tolerance±2%
Number of Resistors4
Number of Pins8
Power Per Element300mW
Temperature Coefficient±100ppm/°C
Operating Temperature-55°C ~ 125°C
Supplier Device Package8-SIP
Size / Dimension0.790" L x 0.090" W (20.07mm x 2.29mm)
Height0.195" (4.95mm)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MSP08A034K70GEJ
Related LinksMSP08A0, MSP08A034K70GEJ Datasheet, Vishay/Dale Distributor
MSP08A034K70GEJ Details Description
Related parts for MSP08A034K70GEJ
CAP CER 100PF 2KV Y5P RADIAL datasheet.pdf
CONV DC/DC 1W 05VIN 15VOUT datasheet.pdf
RES SMD 10.5 OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 40V 75W datasheet.pdf
RES 8.45K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
CABLE 3POS OPEN-STR SOCKET 1.5M datasheet.pdf
DC/DC CONVERTER 15V 15W datasheet.pdf
CONN HSG PLUG 8POS INLINE SKT datasheet.pdf
CAP CER 8.4PF 100V NP0 0402 datasheet.pdf
CBL ASSY SMA F TO M CFD200 305MM datasheet.pdf