GeneSiC Semiconductor MSRT10080(A)D
MSRT10080(A)D picture photo
Mfg. Part Number
MSRT10080(A)D
Manufacturer
Product Category
Diodes, Rectifiers - Arrays
Brief Description
DIODE MODULE 800V 100A 3TOWER
Datasheet Download
MSRT10080(A)D.pdf
Availability of MSRT10080(A)D
QUANTITY
MSRT10080(A)D Order Process
Ship out your order
Specifications of MSRT10080(A)D
Internal Part NumberEIS-MSRT10080(A)D
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package25
Category Discrete Semiconductor Products
FamilyDiodes, Rectifiers - Arrays
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MSRT10080(A)D
Related LinksMSRT10, MSRT10080(A)D Datasheet, GeneSiC Semiconductor Distributor
MSRT10080(A)D Details Description
Related parts for MSRT10080(A)D
IC MOTOR CONTROLLER PAR 24SOIC datasheet.pdf
RES SMD 8.25K OHM 1% 1W 2512 datasheet.pdf
Connector Receptacle 36 Position 0.100" (2.54mm) Gold Surface Mount, Right Angle datasheet.pdf
RELAY MOSFET 3.4A ISOPLUS-264 datasheet.pdf
CAP CER 30PF 100V NP0 0603 datasheet.pdf
IC PA MOD UMTS BAND4 10-SMD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 200W datasheet.pdf
CONN PLUG 21POS INLINE W/PINS datasheet.pdf
RES SMD 21K OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
IC OSC VCXO 156.25MHZ 6-CLCC datasheet.pdf
IC MCU 8BIT 4K FLASH 14DIP datasheet.pdf
RES 2.7 OHM 0.6W 1% AXIAL datasheet.pdf